Okręg 3 – Marciun Staściuk

Marcin Staściuk
Okręg 3 – Marciun Staściuk

Nazywam się Marcin Staściuk, jestem mieszkańcem Włók od 1959 roku, przez wiele lat pracowałem w Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej w Tuszynie. Moja najbliższą rodzina jest: żona Ewa, synowie Jakub oraz Tomasz z synową Klaudią i wnuczka Jagodą.

Z wykształcenia jestem Technikiem Rolnym, ale moja pasją życiową jest Karate Kyokushin, któremu poświęciłem całe życie. Od 1984 roku prowadzę zajęcia w Dzierżoniowskim Klubie Karate Kyokushin, którego jestem założycielem i obecnie prezesem. Jestem posiadaczem czarnego pasa i mistrzowskiego stopnia 4 dana. Moi wychowankowie to medaliści Mistrzostw Europy oraz zdobywcy ponad 50 medali Mistrzostw Polski, a wśród nich jest osiem osób posiadających czarne pasy.

W latach 2011- 2015 pełniłem funkcję sołtysa Włók, gdzie z dużym zaangażowaniem pracowałem na rzecz Naszej społeczności, organizując wiele imprez okolicznościowych i prac związanych z poprawą życia we Włókach. Kandydując na radnego, wierzę, że swoim doświadczeniem i pracowitością wniosę dużo dobrego dla Naszej Gminy.

 

Szanowni mieszkańcy Włók, wstąpiłem do Komitetu Wyborców Marka Chmielewskiego świadomie, ponieważ uważam ze obecny wójt to człowiek solidny i uczciwy.
Jestem również świadomy tego, że problemów jest dużo i wszystkiego na pewno nie da się zrobić od razu lecz będę starał się aby problemy i potrzeby mieszkańców naszej gminy były szybko i sprawnie rozwiązywane.
W kilku punktach chcę przedstawić moje działaia na rzecz społeczności wiejskiej:
– Wspieranie modernizacji drogi powiatowej we Włókach;
– Wspieranie przebudowy ulicy Widokowej;
– Wspieranie bieżących prac melioracyjnych związanych z retencją;
– Wspieranie dzieci i młodzieży w zakresie zajęć pozalekcyjnych;
– Wspieranie i współpraca z Uniwersytetem Trzeciego Wieku;
– Wspieranie oddolne inicjatyw mieszkańców wsi.
Szanowni Państwo jak uważacie, że swoją osobą i pracą na rzecz mieszkańców wsi wniosę coś, co poprawi życie naszej społeczności to proszę o głos.
Z wyrazami szacunku Marcin Staściuk.